Kaip nusipirkti?

Šiai dienai ši parduotuvė dar nėra paruošta naudoti, tai labiau puslapis apie sodinukų asortimentą, kainas ir prieinamumą mūsų prekybos aikštelėje

Kaip nusipirkti sodinukų? Jūs galite išsirinkti sodinukus iš šio puslapio ir atvykti pas mus apsipirkti. Taip pat yra galimybė rezervuotis sodinukus prieš atvykstant. Visi sodinukai, kurie turi užrašą "Turime prekyboje!"  produkto aprašymo skiltyse yra pasiekiami prekybos vietoje. Taigi, šiuo metu vienintelė galimybė įsigyti norimų sodinukų yra atvykti pas mus į prekybos aikštelę adresu Obelynės g. 10,  Akademija, Kauno rajonas.

Ar siunčiame sodinukus? Šiuo metu ieškome geriausio ir saugiausio būdo, kaip iki jūsų durų pristatyti sodinukus. Šiais metais, sodinukų dar nesiunčiame. Pavasarį ir rudenį dalyvaujame įvairiose mugėse, apie tai informuojame naujienų skiltyje "Apie medelyną" ->"Naujienos" ir mūsų Facebook puslapyje.

Norite nusipirkti didesnį kiekį?

Perkant didesnį kiekį visada siūlome prieš atvykstant pasiskambinti numeriu +370 621 23404 ir susitarti. 

Kada pradėsime dirbti?

Sodinukų pardavimo aikštelę planuojame atidaryti nuo 2021.03.15 dienos. Dirbsime kiekvieną dieną, pirmadieniais - penktadieniais 9.00 - 18.00, šeštadieniais - sekmadieniais 9.00 - 15.00 iki birželio mėnesio.